Bilety SCENA IMPRO Walentynkowa gra wstępna-improwizowana komedia 18+ - Łódź, 14 lutego 20:00

Bilety na SCENA IMPRO Walentynkowa gra wstępna-improwizowana komedia 18+

Adres wydarzenia :

Teatr Nowy im. K. Dejmka - Duża Sala
Więckowskiego 15
Łódź

Wtorek 14 lutego 20:00
Sprzedaż online kończy się : 14-02-2023 20:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Co wyjdzie z połączenia słów - seks, impro i Walentynki? Samo dobre, czyli niesamowity wieczór pod hasłem "Walentynkowa gra wstępna". Absolutna gratka. Zdarzyć może się wszystko, zatem obowiązuje totalna dyskrecja, wstęp mają tylko dorośli (oczywiście zamaskowani!). Będzie ekskluzywnie, gęsto, gorąco i niejednoznacznie. Żadnych granic, żadnych tabu, żadnych niedopowiedzeń.
Walentynkowa Gra Wstępna zacznie się o 20.00 na Dużej Scenie Teatru Nowego w Łodzi, a gdzie i kiedy się skończy... to już zależy od Was. Dajcie się ponieść elektryczności, uwieść improwizacji i skusić na ekskluzywny, walentynkowy wieczór.
Występują: Jolanta Jackowska, Magdalena Prochasek (gościnnie), Kamila Salwerowicz, Jan Jakubowski (gościnnie), Michał Kruk, Konrad Michalak.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
PARTER
BALKON

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Operator płatności pobierze bezzwrotną opłatę transakcyjną w wysokości 1.95%

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN